×
Anasayfa Bastak Hakkında Ürünler Etkinlikler Destek E-Katalog İletişim

Tıpkı Doğadaki Gibi

Kusursuz Teknoloji

BASTAK PROFİL


Müşteri memnuniyetini hizmet piramidinin en üstüne yerleştiren Bastak instruments; 1999 yılında, un katkı maddeleri ve kalite kontrol cihazlarının imalatını yapmak üzere Zeki DEMİRTAŞOĞLU tarafından kurulmuştur. Üretim alanında var olan birçok engebeye rağmen ülkemizde bu alanda lider olmak ve çağın yeniliklerine ayak uydurarak dünya pazarında söz söyleyebilmek tek hedefimiz olmuştur. Her geçen gün büyüyüp değişen üretim teknolojilerini, iş anlayışına katan firmamız yeni teknolojiler için her geçen gün büyüyerek ve üretime katkı sağlayarak yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Firmamız her yıl, dünyadaki gelişmeleri takip etmek ve kendi yeniliklerini tanıtmak için yerli ve yabancı fuarlarda katılımcı ve ziyaretçi olarak yerini almaktadır. 

Bastak instruments, 2003 yılında Dış Ticaret Birimini kurarak hedeflerini büyüterek ihracat yapmaya başlamıştır. Üretim sahasında daima gözü yükseklerde olan firmamız gelişen ve globalleşen üretim pazarında var olabilmek için standart ve yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. Bu nedenle AR-GE çalışmalarına büyük önem veren Bastak, müşterileriyle ilk buluşmasından itibaren en iyi ve en hızlı hizmeti müşterisine sunmayı hedefleyen bir halkayla, bu büyük üretim zincirine başlamıştır.  

Gelişen ve Globalleşen Dünyada Yerimizi Aldık,
Büyümeye Devam Ediyoruz.

Kalite Politikamız


Firmamız müşterilerimizle yaptığı ilk görüşmeden itibaren en iyi hizmeti verebilmek için müşteri odaklılığını korumaktadır. Müşteri memnuniyetini korumanın yanı sıra çalışanlarımızın da memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız. Personellerimize sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlarken aynı zamanda sürekli eğitimi teşvik etmekteyiz. Kalite standartlarımız gereği üretim pazarının ihtiyaçlarını zamanında belirlemekte, düşük maliyetli ürünler üreterek rekabet gücünü arttırmaktayız. Bütün bunların yanında kalite politikalarımızın sürekliliğini sağlamak ve daha iyiye taşımak, kalite yönetim sistemimiz içinde yer almaktadır.